Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizden online çiçek siparişi nasıl verilir?
1.Beğendiğiniz çiçeğin üzerini tıklayın.

2.Ürün detay sayfasında bulunan satın al butonunu tıklayın.

3.Gelen sipariş formundaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.

4.Sipariş formunun altında bulunan ödeme seçeneklerinden kredi kartı ve havale seçeneklerinden birini tercih edip siparişinizi tamamlayınız.

5.Havale işleminden sonra hangi bankaya ödeme yapıldığını lütfen e-mail veya telefon ile bilgilendiriniz.

6. Siparişleriniz belirttiğiniz gün ve saatte teslim edilir.

Ödemeyi hangi yollar ile tamamlayabilirim?
1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Akbank ortak ödeme sayfası güvenliği altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

Ödeme işleminin tamamlanmasının ardından bana bilgi gelecek mi?

Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya telefon yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişime Yol Ücreti Dahil mi?
Şehir merkezlerine yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Şehir merkezinde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.


Çiçek ve malzemeler
Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.


Siparişlerim hangi saatlerde teslim edilir?
Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:30, 09:00 - 18:00, 12:30 - 18:00 ve 18:00 - 20:00 saat dilimleri arasında


Siparişimin gönderim durumunu nasıl takip edebilirim?
Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından, telefon açarak siparişinizi takip edebilirsiniz.


Sipariş verdikten sonra siparişim üzerinde adres ve tarih değişikliği yapabilir miyim?
Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez. Telefon açarak veya adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz.

Çiçeğim Cumartesi ve Pazar günleri gider mi?
Çiçek evi her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller dahil senenin 365 günü çiçek gönderebilirsiniz.

Özel günlerde teslimat
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Fatura gönderimi siparişin hangi aşamasında iletilir?
Faturanız siparişinizin teslim edilmesinin sonrasında 7 iş günü içerisinde fatura adresinize iletilir.


Siparişim teslim edildi ancak faturam gelmedi, ne yapmalıyım?
Fatura bilgilerini eksiksiz iletmeniz durumunda, fatura gönderimlerimiz belirtilen sürede tamamlanır. Aksi bir durum gerçekleştiği takdirde, fatura talebinizi telefonumuza veya adresimize iletebilirsiniz. Faturanız gönderildiği halde bulunamıyorsa, faturanızın kaşeli bir kopyası tarafınıza gönderilecektir.


Saksı bitkilerinin bakımını nasıl yapabilirim?
Saksı bitkisi satın almanız durumunda haftada bir su takviyesi yapmanız gerekmektedir. Suyun derecesinin çok soğuk veya çok sıcak olması, çiçeğinizin ömrünü kısaltacaktır.

Aranjman olarak hazırlanan ürünlerin bakımı nasıl olmalıdır?
Çiçek buketlerinin altında sarılı olan her türlü kâğıdı vazoya koymadan önce mutlaka çıkarmanız gerekmektedir, yoksa bakteri üremesini hızlandırmış olursunuz. Eğer satın aldığınız çiçek sünger içerisinde geldiyse süngerin üzerine su koyabilirsiniz. Vazolu ürünlerde ise her gün suyunu değiştirmeniz gerekmektedir.Sunduğumuz bazı hizmetler: Bursa çiçek siparişi, bursa çiçek gönderimi, bursa online çiçek siparişi, çiçek yollama, beşevler çiçek siparişi, nilüfer çiçek siparişi, sevgiliye çiçek gönderimi, sevgililer günü için çiçek siparişi, anneler günü çiçek siparişi, babalar günü çiçek siparişi, babalar günü çiçek siparişi, gül siparişi, papatya siparişi, orkide siparişi, cam aranjman siparişi, çiçek buketi. Özel çiçek siparişleriniz için bizi arayınız. İletişim: 0 224 451 77 77