Doğa Çiçek

1980 yılında Uludağ Çiçekçilik olarak mesleğe adım attık. 1995 yılına kadar Bursa Altıparmak’ta hizmet verdikten sonra, günümüze kadar Beşevler’de Doğa Çiçek adı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup Beşevler – Bursa’da kendi işletmemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.

Tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Doğa Çiçekçilik interflora’ya bağlı 39 ülke ve yurt içindeki tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalışmaktadır. “Yüksek kalitede hazırlanan ve zamanında teslim edilen her ürün yeni bir olumlu potansiyel oluşturur” kalite politikası ile ürün ve hizmetin her aşamasında titiz bir çalışma sergileyen Doğa Çiçekçilik, çiçek tanzim ve dağıtımının yanında iş yerleri için bitki bakımı, gelin arabalarının süslenmesi, bahçe ve çevre düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi alanlarında da hizmet vermektedir.

Gönderen kadar alıcının da potansiyel bir müşteri olduğu ve gönderen adına vekil olarak kendilerine çiçeğin iletildiğinin bilinci ile Doğa Çiçekçilik kalite çemberini;

  • Ürünün ustaları tarafından doğru ve görsel zenginliği bulunacak biçimde hazırlanması,
  • Zamanında ve doğru adrese teslimi için donanımlı araçların ve deneyimli personelin kullanılması,
  • Ürünün alıcıya güler yüzlü sunuluşu,
  • Satış bölümünün alıcı ve gönderen'in mevcut yorumlarını analizi ve daha iyi hizmet için yapılması gerekenleri tesbiti oluşturmaktadır.

Mağazamızdan Görüntüler

Banka Hesap Bilgileri

Salih Kurtkaya
Ziraat Bankası
Şube: Nilüfer / Bursa Şubesi
Hesap Numarası: 1443-58080358-5001
IBAN Numarası: TR 3900 0100 1443 5808 0358 5001