TESLİMAT ve İADE

Çiçek siparişiniz, sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcıya teslim edilecektir.
Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

Bazı hastaneler, okullar, oteller ve işyerleri güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere teslim alınmaktadır.

Siparişiniz alıcıya belirtilen zaman diliminde ve belirtilen özelliklerde ulaştırılmış olmasına rağmen alıcı tarafından teslim alınmamış veya kabul edilmemiş ise ücret iadesi yapılmaz.

Çiçek göndermede, Saksı Çiçekler (menekşe) renk saksı sepet gibi ve Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

Ücret İade Koşulları: Ödemesi yapılan her siparişin, teslimat günü gelmeden bilgi verildiği takdirde ödemesi iade edilir. Ürün tedariği müşterinin talebine göre temin edilmiş fakat müşteri siparişinden vazgeçerse ücret iadesi yapılamaz.Resimde gösterilen ürünün aynısı gitmek durumundadır.Özel günlerde sevgililer günü,anneler günü vb. yoğunluk sebebiyle gecikmeler yaşanabilir bu sebeple iş yerlerine mesai saatlerine kadar teslimat gerçekleştirilir.Özel günlerde gün içerisinde teslimatı yapılmayan çiçeklerin ödemesi iade edilir.

Sayın müşterilerimiz, tek temennimiz sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerin tazeliği,kaliteli ve fiyatından memnun kalmanız yönündedir.Çiçekler canlı bir ürün (dayanıksız tüketim malı) olduğundan iadesi ve değiştirilmesi mümkün değildir.

İptal

Siparişiniz hazırlanmamış veya servis için yola çıkmamışsa iptal edilebilir. Aksi takdirde iptali mümkün değildir.
Sipariş iptal talebi teslim saatinden en az 5 saat önce bildirilmelidir.
Sipariş yanında hediyede gönderiyorsanız, alıcının gönderdiğiniz siparişi kabul etmemesi halinde geri ödeme yapılmaz.

Garanti

Çiçek canlı ve taze olarak satılması gereken bir üründür ve stoklanması mümkün olmamaktadır. Satılan ürünlerin çoğunluğu iki günde bir tedarik edilmektedir.
Bazı çiçek türlerinin üretimi mevsimsel olup her renk ve çeşitten çiçeğin bulunması mümkün olmamaktadır. Ayrıca siparişlerin büyük çoğunluğu siparişin verildiği gün teslim edilmesi istendiğinden aynı gün tüm renk ve çeşitlerin bulunması bazen mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda: Verilen sipariş tek bir üründen oluşuyorsa (kırmızı gül, sarı gül, orkide, lilyum gibi); eğer ürün veya renk stokta yoksa değişiklik talebi müşteriye iletilir, ürün bir kaç çeşit çiçek ve renkten oluşuyorsa; bu durumda oluşabilecek renk veya ürün farklılıklarında, değeri resimdeki malzemeye eşit veya daha yüksek değerde başka ürünler kullanılabilir ve bunun için önceden haber verilmez.

Kullanılan yeşillik veya tamamlayıcı çiçekler gibi yan malzemeler için önceden haber verilmez.
Doğa çiçekçilik olarak tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.