Ödeme ve Teslimat

Sipariş Güvenliği

Sitemizde, “Kredi Kartı ile Ödeme” ve “Banka Havalesiyle Ödeme” olmak üzere 2 çesit ödeme seçenegi vardır. Dogacicekcilik.com olarak, ödeme sürecinizin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine büyük önem veriyoruz.
dogacicek.com Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. GeoTrust tarafindan sağlanan 128 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası tutulmamaktadır ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize ulaşılamamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, bilgi@dogacicek.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Türkiye’den verilen siparişlerinizin ödemelerini havale yoluyla yapabilirsiniz. Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. İsme havale yapmayınız, hesap numaralarımızla hesaba havale yapınız. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız.

Teslimat İşlemi

Teslimatlarımız 10.00-20.00 saatleri arasıdır.
Pazar günü siparişleri bir gün önceden verilmelidir. Siparişin alıcıya ulaşacağı süre Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 16.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.
Alıcı adresinde bulunamaz ise;
1 – Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
2 – Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir. Ekstra Nakliye ücreti siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır.

Ürünlerin Garantisi

Tüm ürünler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır. Adres veya teslim zamanını değiştirmek, Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz. Siparişin iptali Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür. Kargo veya postadan doğacak gecikmeler bu uygulamanın dışında tutulmuştur.